Apie Mus

Trumpai  apie integraliąją  fiziologiją ir individualizuotą mediciną

Šios medicinos krypties pradžią galima laikyti 1972 metus ,kai dr.Christian Durrafourd ,remdamasis šiuolaikiniais medicinos tyrimais ir senosiomis jos  tradicijomis ėmėsi vystyti naują požiūrį į  paciento gydymą ir jo sveikatos priežiūrą .Šio tyrinėjimo rezultatas-gydytojo integralus medicininis požiūris į pacientą paremtas 3 vertinimo lygiais:

1.Paciento apklausa. Būtina išsiaiškinti ne tik paciento nusiskundimus ,persirgtas ligas ,bet ir gyvenimo būdo ypatumus ,polinkius ir potraukius, supančią aplinką ,emocinę būklę ,gyvenimo istoriją ,kurioje atsispindėtų kokiais gyvenimo tarpsniais ,kokios ligos ,traumos ir stresai buvo patirti.

2.Paciento apžiūra. Ji turi būti kiek įmanoma detalesnė .Atliekama pagal iš anksto numatytą planą.

3.Paciento kraujo tyrimo rezultatų analizė. Ji atliekama pasitelkiant tam tikras matematines formules.

Iš surinktų duomenų atliekama personalizuota paciento būklės analizė ir iš jos išplaukiančios išvados. Tai ir vadiname integraliaja fiziologija ir individualizuota medicina.

Remdamiesi šiuo integraliu humanistiniu požiūriu ėsitikinome ,kad kūnas yra sudėtinga sistema,kurią kažkas turi nuolat reguliuoti ,kad jis išlaikytų vidinę pusiausvyrą .Prieita išvada ,kad vienintelė, nuolatos atsinaujinanti ,valdanti apykaitos procesus ir save pačią yra endokrininė sistema. Tai gydytojui atveria kelis supratimo lygius:

1. Ligos ir kitų su liga susijusių gyvenimo įvykių istorija atspindi kaip neuro-endokrininė sistema tuo metu galėjo įtakoti ligos atsiradimą, jos eigą ,bendrą sveikatos būklę.

2.Apžiūra mums leis objektyviai įvertinti, kaip neuro-endokrininė sistema įtakoja paciento morfologiją, judesius, elgesį.

3.Kraujo tyrimo analizė leidžia įvertinti kaip neuro-endokrininės sistemos aktyvumas veikia medžiagų gamybą, kaupimą ,šalinimą ,mobilizaciją ,demobilizaciją ,fermentų aktyvumą ir t.t.

Integralus požiūris reikalauja, kad visų lygių analizė būtų pagrįstai asocijuota ,o padarytos išvados ir pagal jas paskirtas gydymas būtų labiausiai tausojantis paciento sveikatą ir tuo pačiu efektyvus.

Individualizuota medicina yra atvira visiems gydymo būdams, kurie yra reikalingi pacientui, bet pirmenybę teikia tausojančioms paciento sveikatą priemonėms: subalansuota mityba, sveikas gyvenimo būdas, streso valdymo metodai , fitoterapija , aromaterapija ir t.t.

 

Gydymas Folio metodu

 

Truputis istorijos

Reinholdas Folis gimė 1909 m. Berlyne. Baigęs gimnaziją, jis įstojo į Tiubingeno universiteto Medicinos fakultetą. 1935 m. Tropinės medicinos institute jis apgynė disertaciją. 1938 – 1953 m. R. Folis dirbo Hamburgo universitete. Nuo 1953m. jis pradėjo kurti naują bioenergetinės medicinos tyrimo ir gydymo metodą, kurį sėkmingai taikė klinikinėje praktikoje. 1976 m. popiežius Paulius VI R. Folį apdovanojo aukso medaliu „Už nuopelnus padedant kenčiantiems žmonėms bei įgyvendinant naują diagnostikos ir gydymo metodą“.

 

Faktai


1972 m. R. Folis tapo asociacijos „Folio medicina“, kurioje šiuo metu yra daugiau negu penkiasdešimt tūkstančių įvairių specialybių gydytojų, prezedentu. R. Folis mirė 1988 m. Visą gyvenimą pašventęs žmonių gerovei, jis išspausdino per 500 mokslinių darbų, atlasų ir mokomosios literetūros. Šiuo metu R. Folio metodu gydoma maždaug 50 pasaulio šalių.

Folio metodas yra vienas naujausių metodų Vakarų Europoje, neturintis analogų pasaulyje. Jo tikslumas visiškai įrodytas moksliniais tyrimais.

Diagnozuojant ligas pagal vokiečių mokslininko Reinholdo Folio metodiką, taikomos pačios naujausios elektronikos ir kompiuterijos galimybės. Tam sukurta aparatu registruoja organų biosroves. Pastebėta, kad tam tikri odoje esantys taškai sukuria srovę, identišką atskirų organų ir jų dalių srovėms. R. Folis patikslino taškų lokalizaciją ir sukūrė energetiškai aktyvių taškų, turinčių ryšį su atitinkamais organais ir audiniais, sistemą. Tiriant šiuos taškus, galima įvertinti organų, jų dalių, nervinių rezginių, limfinės sistemos, odos, riebalinio, jungiamojo audinio, kraujagyslių, raumenų, sąnarių bioenergetinius pokyčius. Sukurti šių srovių normos ir potologijos kriterijai. Speciali aparatūra matuoja tik srovę taške, bet nereaguoja į kitus odos ypatumus.

Antrasis R. Folio atradimas – „Medikamentinio testavimo“ fenomenas, nauduojant testus – nozodus. Atliekant tyrimą Folio aparatūra ir nauduojant nozodus, galima nustatyti pažeistą organą bei ligų sukėlėjus. Nozodai yra šių rūšių: įvairių ligų sukėlėjų, pačių ligų, alergenų, toksinių medžiagų, piktybinių ir degeneracinių procesų. Šis metodas padeda nustatyti diagnozę neaiškiais ir kliniškais sudėtingais atvejais. Galima fiksuoti organų gyvybinę energiją ir nustatyti ląstelėse vykstančius pakitimus dar neatsiradus organiniams ir funkciniams sutrikimams. Tokių pakitimų dar nefiksuoja įprasti klinikiniai tyrimai. Folio metodu liga nustatoma ankstenėje stadijoje, nepasireiškus klinikiniams simptomams.

Šiuo metodu diagnozės ir ligų sukėlėjai nustatomi labai tiksliai ir jokiais klinikiniais tyrimais paneigti to neįmanoma.

Lėtinių ligų atveju laboratorinai tyrimai nėra tikslūs. Dažniausiai pagrindinių ligų sukėlėjų nustatyti nepavyksta. Nustatomos tik antrinės bakterijos, kurios ligos eigai neturi reikšmės. Ligos sukėlėjai, ilgą laiką būdami organizme, keičia savo išvaizdą, savybes, pasislepia giliai audiniuose. Atlikus laboratorinius tyrimus ir negavus teigiamų rezultatų, negalima teigti, kad to ligos nėra.

Gydymui Folio metodu naudojami homeopatiniu principu pagaminti, tik šiam metodui pritaikyti vaistai, sukurti vokiečių, belgų, prancūzų ir italų farmacinėse įmonėse. Šie vaistai skiriami tik tiems ligoniams, kurie yra ištirti Folio metodu ir kuriems tiksliai nustatyta diagnozė ir ligos sukėlėjai. Tik tada galima tinkamai parinkti reikiamus vaistus. Kiekvienas vaistas turi 8 – 10 stiprumo laipsnius (praskiedimus). Gydymo eigoje vienas vaisto praskiedimas skiriamas vienai savaitei. O toliau vaisto stiprumas keičiamas. Šių vaistų homeopatinėse vaistinėse nėra.

Gydytojai, baigę spacialius kursus Folio mokymo centruose, yra aprūpinami elektroninėmis – kompiuterinėmis sistemomis, kuriuose yra jau pagaminti vaistai.

Tam tikrame mažame elektromagnetiniame lauke jie turi savybę pereiti į reikalingą terpę (cukrų, druską, 40 laipsnių spiritą, medų). Šie vaistai turi didelę gydomąją galią gydant ligas, šalinant ligos sukelėjus, alergenus ir toksines medžiagas, atkuriant organų ląsteles, stiprinant imuninę sistemą. Šiuo metodu gydomi suaugusieji ir vaikai, sergantys įvairiomis smegenų, plaučių, virškinamojo trakto, urologinėmis, ginekologinėmis, sąnarių, stuburo, odos ir alerginėmis ligomis. Folio metodu pagydomi lėtiniai smegenų uždegimai, nuomario priepuoliai, alerginės, peršalimo ligos, lėtiniai bronchitai, plaučių uždegimai, bronchinė astma, kepenų, kasos, skrandžio, žarnyno uždegimai, inkstų uždegimai, akmenligė, šlapimo pūslės, prostatos, gimdos uždegimai, endometriozė, miomos, cistos, kaklelio patologijos.

Italų firmos „OTI“ sukurti naujausi vaistai gydo aterosklerozę, osteoporozę, reumatoidinį poliatritą. Stabdomas tokių ligų kaip cukraligė, išsėtinė sklerozė, raudonoji vilkligė, piktybiniai procesai ir jų metastazės (tarp jų – kraujo ligų ir melanomos) progresavimas. Palengvėja cukrinio diabeto eiga ir atitolinamos komplikacijos. Folio metodas suteikia galimybę stabilizuoti ar net visiškai pagydyti senas, užleistas ligas.